| Sarius1994 a întrebat:

Sal,caut un mmorpg misto nu ma refer la grafica aici ci la gameplay daca se poate geva gen jade dynasty sau cabal sa aiba multe skiluri +pasive +bufuri grafica nu conteaza si sa fie un mmo destul de "popular" in sensul sa ai cu cine vb sau face diferite questuri, dau funda pentru cel mai ok mmo mersi

4 răspunsuri:
| JeleUUU a răspuns:

Lineage 2, aion, perfect world

| Sarius1994 explică:

Am jucat toate cele mentionate multumesc

| hop3btm a răspuns:

Cele mai bune si populare care se potrivesc perfect cu ce vrei tu sunt : Guild Wars 2
Rift ( dar trebuie platit lunar )
World of Warcraft ( original sau private server. cel mai bun fiind wow.freakz.ro )
Aion
Tera