| TeDy_5844 a întrebat:

Sal, de unde pot lua un hack de galbeni pentru. conQUIZtador? fara sa dau bani normall, de-asta-i hack. Ma rog laughing astept raspuns cel mai folositor= FUNDA!

2 răspunsuri:
| YooCata a răspuns:

Nu exista hack pentru galbeni :O laughing daca vrei galbeni gratis traba sa fi hack-er si sa le sparti sistemul la aia de la conQUIZtador laughing daca te printe si-ti afla IP-ul ai bulito ca iti vine amenda acasa :O si vezi ca nu-i foarte ieftina...
Noh dar totusi nu poti baga galbeni cu hack... nu exista asemea program

| Leeevitah a răspuns:

Ai facut rost? sau inca mai vrei? daca vrei da-mi un mesaj cu id'u tau sau ceva.