| alin_9439 a întrebat:

Sal joc un joc online pirate galaxyy si cand intru imi apare eroarea "this application has failed to start because engi01lk. dll was not found.resinsalling applications may fix this problem si apoi se incarca dupa imi iese pur si simplu si cand intru pe hi5 si intru pe el la fel imi face ce sa fac funda +vot plsplspls

Răspuns Câştigător
| Zole a răspuns:

Iti zice clar in eroare sa reinstalezi jocul ca lipseste engi01lk.dll

daca tot nu merge descarca dll de pe net (vezi de undel iei sa nu te umplii de virusi) si baga-l in folderul cu jocu