| Sisoi_Ronaldo_1998 a întrebat:

Sal la toti.
Dati-mi si mie un metin2 cu rate 1000 la toate si sa fie 0 yang la magazin si sa nu fie metin2 stee,hammer,apolo,tim, MTPvP, hostyle unele mai asa ca hammer dar sa faci lv si an cer scuze daca cer prea multe

Răspuns Câştigător
| MetinMamaia a răspuns:

Metin2 4yours nu sunt chiar 0 yang la magazin dar daca stii unde sa cresti faci 2kkk in v4 de la lv 50 daca ai o piatra+9 pe care o faci cu 10kk maxim

4 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Pai incearca metin2 Shadow

| Cerby a răspuns:

Incearca metin 3d sau helios + faci repede yang sau ceva gen hammer ar fi metin 2 ro pvp(te da direct cu 250-ai toateitemele in inventar iar tu trebuia sa ti le bonusezi)

| parkourxxxX a răspuns:

Incearca Metin3d, e un server superb o sa vezi, evolurii multe, cresti imediat in 3 ore ai nivel 250.

| JustPyro a răspuns:

Am eu o solutie pentru tine uite aici linkul si sigur iti va place 100%. http://metin2gth.com/ Poate dai si fundita? :D