| Lemonbipp a întrebat:

Sal, mi-am descarcat jocul Journey de pe.un site, am PS3 si habar n-am cum sa mi-l pun pe cd....la comentarii pe site scria cineva de "consola modata" CE-I AIA? Va rog AJUTATI-MA! Vreau sa joc Journey foarte mult! sunt varza...nu stiu sa fac nimic

Răspuns Câştigător
| PiNNoTheGamer a răspuns:

Salut consola modata=modificata sa mearga orice joc pe ea ceea ca nu cred ca ai.Pe PS3 nu se pun jocuri pe cd ca la xbox iti trebuie sa o modezi+downgrade+stick sau hdd=300-350.Altfel nu ai cum. Funda?