| Trivium a întrebat:

Sal,mi-am luat crysis 2 acum vreo luna imi mergea fara probleme am intalat patch 1.9 intram in joc vedeam cursorul de la mouse dar nimi de auzit auzeam da nu vedeam nimic doar mousul nu stiiu ce dracii mei am instalat dupa ca aveam jocu upgradat la versiunea 1.9 si vedeam tot foarte bine acum iar mi l-am luat si aceiasi problema nu vad nimic nu mai stiu ce am instalat! Care mai are problema asta si a rezolvat-o? Funda pentru solutie!

1 răspuns:
| TheFallen666 a răspuns:

Nu mai instala nici un patch daca nu e necesar si s-ar putea ca patchul sa depaseasca graphica ta video