| anonim_4396 a întrebat:

Sal spuneti-mi va rog in jocul asta Lady popular cum pot sa provoc pe cineva la duelul de moda? plzzzzzzzzzz DAU FUNDA SI VOT

1 răspuns:
| papushikadulcee a răspuns:

Pai...trebuie sa da la jocuri-provocari si jos jos de tot scrie cauta domnisoara si cauti domnisoara pe care vrei sa o provoci apoi iti apare o fereastra cu duelul de moda si pe cati dollar vrei sa joci... unde scrie duelul modei este o sageata in jos apesi acolo si vei gasi toate jocurile la care poti provoca o lady.:*sper ca ti-am fost de ajutor