| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
V-as ramane profund indatorat daca m-ati ajuta cu urmatoarea problema:
mi-am instalat GTA 3 fara probleme si am jucat putin, iar apoi am iesit p-afara!
Cand vreau sa intru pe joc si sa dau de unde am ramsa dau load game si se incarca, iar dupa ce s-a incarcat tot nu se intampla nimic, iar daca apas vreun buton imi da o eroare cu: GTA3.exe nu mai functioneaza! Windowns cauta o solutie!
Am incercat sa reinstalez jocul de vreo 2 ori, am incercat sa-i dau Run as an administrator, dar nu e nici o schimbare!
Va implor ajutati-ma! Ofer FUUUUUUUUUNDAAAA!

1 răspuns:
| BlackBlood29 a răspuns:

Salut. incerca sa iti iei alt gta3 poate are o eroare daca nu spune-mi daca merge plz funda