| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare natiuneee! Am si eu o intrebare la care nu gasesc raspuns de ceva vreme.
Stie care de pe ce site sa iau si eu DLC-uri pentru Call of Duty Modern Warfare 3(in format pc,bineinteles,nu xbox sau ps3, ca asa am gasit pe site-ul lor)? Adica vreau harti noi aparute pentru jocul asta smecher rau de tot,ca de cele vechi ale jocului, m-am cam saturat.Cine ma poate ajuta, dau funda(daca v-ar ajuta cu ceva chestia asta)ca altceva nu pot sa va dau! Bafto dello delloooo!

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. da add la theemperor_florin

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru ThEEmperoR):

Unde sa dau add? Pe messenger, sa te bag in lista mea? sau unde, ca nu inteleg?

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru ThEEmperoR):

Te-am bagat in lista de messenger acum! Eu sunt recrutu_01. Poate ma ajuti cu dlc-ul ala de il caut de o gramada de timp!laughing)

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Da-mi un link sau ceva...