| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare oameni buni..ma ajuta si pe mine cineva cu o problema? Si anume,am luat un joc care e la free-to-play pe Steam,se numeste Bullet run(pentru cine a auzit sau cine il are),si cand il joc,are lagging sau frame rate-ul e prea scazut! Stie cineva cum sa fac sa nu mai aibe chestiile astea si sa il pot juca cum trebuie,adica sa se miste ok,nu in reluare,cum de altfel se misca! Si nu stiu de ce face asa,ca jocul nu are prea multe cerinte,adica nu trebuie sa ai cine stie ce pc, ca sa il poti juca..Deci care ma ajutati si pe mine, va rog!?

1 răspuns:
| TaKeNN a răspuns:

Este de la placa video a ta, fai un update cu programul DriverMax! Funda?