| alexmrlover a întrebat:

Sal toti jucatori de metin2 tim daca e cineva care s-a plictisit sau nu mai are chef sa joace dati-mi pls un cont (mai mare de lvl 60) contactati-ma la id:al3x_mx pls astept raspunsuri

1 răspuns:
| Luii a răspuns:

Eu nu ma mai joc si sincer nu e frumos ce vrei tu...macar sa gasesti unul care sa iti da un cont acum ai vrea sa fie si peste lv 60.si eu am jucat si sa stii ca este foarte greu sa faci lv din ce in ce mai mare.ma rog poate gasesti.succes!