| Andy_7584 a întrebat:

Sal TPU am laut si eu o tema de pe net si dupa mai disparut tot de pe ecran nici bara nu apare nimic nici iconitele nimic dau funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Shuka a răspuns:

Daca nu merge sa dai nici click dreapta atunci apesi Ctrl+Alt+Delete si o sa iti apara Task Managerul dai la processes si cauti explorer.exe si dai click pe el si End process dupa te duci la Applications si dai New Task si scrii acolo explorer.exe big grin si dupa ceva timp o sa iti apara.eu iti recomand un firewall si un antivirus bun pentru ca s-ar putea sa ai virusi. care iti inchid explorerul.si sa nu mai downloadezi dp net toate porcariile care pot avea virusi! Take care tongue

| Andy_7584 explică:

Nu imi apare explorerstraight face