| FreaKy01 a întrebat:

Sal TPU!
Am luat un joystick gamepad controler sau cum naiba i'o spune de la un coleg ca sa ma joc mafia2 si nu stiu cum sa ii dau sa ma joc din el si nu din tastaturasad. Cand dau la controale imi arata tastatura si mausu mai deschise si controlerul este mai inchis la culoare.Please Help!happy. Funda cine ma ajutawinking!

1 răspuns:
| yiulius a răspuns:

Asta inseamna ca nu e conectat ai instalat driverul la pad? daca nu vezi ca sigur cere sper ca am ajutat