| ∂яαgσѕ a întrebat:

Sal TPU am nevoie de un cont de Howrse sau un cal ceva de genul si daca stie cineva vreau sa imi spuneti cum fac ponei

Răspuns Câştigător
| marwitch a răspuns:

Lulluu nu ai dreptate daca imperechezi un cal cu un ponei nu le obtii pe ambele. Cat despre ponei ei sunt un gen diferit de cai. Diferenta dintre cai si ponei e ca diferenta dintre pestii de acvariu si cei din farfurie happy. Fiecare cu rasele lui, cu imaginile lui, cu merele lui de aur... Am eu un cont de howrse pe care daca vrei pot sa til dau dar vezi ca e pe serverul ro si daca nu te superi ai putea sa lasi parola actuala? Sau sa imi trimiti un mesaj pe mail cu noua parola? Daca vrei contul meu (pe care vroiam sa il sterg) pot sa iti dau adresa mea de mail si imi trimiti tu un mesaj pe ea in care sa imi amintesti de cont ok?
Sau imi dai tu adresa ta de mail?

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poi scrii la google howrse si apare acolo sa te inregistrezi si la sponsor scrii un nume de jucator de ex Calauza si ponei iti alegi acolo cal sau ponei si daca vrei sa ii ai pe amandoi imperechezi un ponei cu un cal.

| ∂яαgσѕ explică:

sal da-mi adresa de mail