| DanutzDarkness a întrebat:

Am o intrebare, dati-mi un loc unde il pot gasi pe bigfoot sau extraterestri sau niste mituri in Gta San Andreas pls

Răspuns Câştigător
| CRC98 a răspuns:

Poti sa-l gasesti pe creatura Shady Creek este un monstru care bantuie acele paduri si poti sa-l gasesti si fara niciun mod happy

3 răspunsuri:
| slendermanul a răspuns:

Stiu eu un sait,doar video, mai stiu un mit suuuuuper, merita sa-l cercetezi tu, am facut si eu asta, da zbang mo luat in aerhappyse cheama mohtmanmam dus acolo si tim zis. funda?

Răspuns utilizator avertizat
| HaLoGeNNN a răspuns:

Extraterestii ii gasesti in baza militara 59 sau 51 si in zona 61.
BigFoot exista doar cu mod. happy