| Da3m0n a întrebat:

Sal TPU. am o problema cu windows 7. Am un metin www.raisingstormt2.eu si l-am descarcat d-ar nnumi merge cand i dau sal pornesc imi zice "2011meuropeStart. exe has stopped working", spuneti-mi ce sa fac.Am Avst antivirus are legatura cu el? contactati-ma la metin2_fun17@yahoo.com.dau funda dau ce vreti!

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu cu unele jocuri dar pe vista.Sunt sigur ca windows 7 nu este compatibil cu metin.