| Eu500 a întrebat:

Sal TPU am o problema eu cand am instalat widowsul am facut deact o partie decat C si acum vreau sa joc samp pe mai multe conturi deodata si cineva mi-a spus ca daca am 2 partii imi merge sa joc samppe 2 conturi in acelasi timp si itrebarea mea este cum imi mai creez o partie eu am decat una C cum imi mai creez una fara sa instalez din now windowsul?

1 răspuns:
| Adrian_Irimia_1991 a răspuns:

Nu cred ca merita sa instalezi din nou win. Pentru ca sa-ti faci o partitie noua iti trebuie un program gen "Partition Magic allows you to create, resize and merge partitions on your hard drive without destroying data.
Read more at http://partition-magic.soft32.com/#2fifxTsygXPpupPD.99"
Dar daca ai WIN 7 intra in control panel > administrative tools >computer managment > disk management > c > shrink volume