| andreistar3 a întrebat:

Sal TPU. Am o problema pe care nu o pot rezolva.In calculator am cunter strike 1.6 extream. Am netul conectat, merge mesul tot, merge cs dar cand dau sa ma conectez la server zice :Nu s-a putut conecta la server, desi arata harta si cati jucatori sunt pe ea.Am mai luat si alte versiuni de cunter in pc, si degeaba aceeasi chestie doar ca e in engleze. PLS HELP! Dau 2 funde cui ma poate ajuta!

2 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

1)Incearca sa scrii in consona (`) connect (ip server)
2)Viteza netului este prea mica
3)Puterea pc tau este prea mica (256Mb Ram)

| andreistar3 explică:

Nu e asta, fiindca pana acum mergea, dar acum nu stiu ce are, instalez orice cs dar la fel nu se conecteaza la nici un server