| ANDREI118932 a întrebat:

Am si eu o problema cu Governor of Poker 2. M-am apucat de el si dupa o saptamana sau doua cand l-am deschis mi-a aparut "Governor of Poker 2 Premium Version" dar problema e ca atunci cand dau pe play nu imi intra in joc.Iar problema si mai mare e ca am incercat sa il descarc si din multe parti dar imi apare mereu premium version.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DesertRat95 a răspuns:

Este din cauza ca jocul nu este cumparat, tot ce trebuie facut e sa il cumperi sau sa il ceri unui coleg care il are premium, etc. Funda?