| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal tpu.Am windows 7 ultimate si am descarcat minecarft.Cand il deschid imi zice sa updatez driver-ul de grafica. deci de unde pot sa descarc driverul pentru grafica.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna
Uita-te la acest tutorial : http://videotutorial.ro/......ial-video/

Toate cele bune.
Funda?

| Robyi a răspuns:

Fi sigur ca windows-ul are la indemana un semnal Wi-Fi sau un cablu de internet. Odata ce PC-ul are semnal de internet, isi va gasi si isi va descarca si instala singur driverele si toate necesare lui. Mai ales, ca e windows 7. Lasa-l singur, o sa-si faca treaba. happy

Bafta.