| Paul1126 a întrebat:

As vrea si eu sa imi fac un server de Cs Mod zombiE
Mi-am facut cum am gasit pe un site dar nu Mergea Onlinesad, Deci daca stie cineva cum sa fac sa mearga si online si cum sa ramana Deschis cand inchid PCusa scrie aici.Si un site de unde pot lua modelele de ZM si de oameni + Itemele care se cumpara de exemplu cu ammo! Si cum sa pun Lasere! Dau funda celui care explica mai bine si care imi da siteuri mai bune :!

1 răspuns:
| D33jayDany a răspuns:

Intri pe resurse cs si il ei gara facut
api esti atent sa nu ai "FIREWALL" activat uitate de 10 ori daca e nevoie apoi pornestel din hlds.exe
. ca sa stea on cand stingi pc ii dai slep. sau il poti hosta bineintele cu bani si daca este ii mai bagi u pluginuri pe langas acele. Daca te-am ajutat funda