| Eu_3289 a întrebat:

Ati jucat vreodata scary maze game? cum a fost? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Seby52 a răspuns:

Eu am jucat! La varsta de 6 ani si acum imi este frica sa mai joc jocuri horror sau sa ma uit la filme pe youtube genul acesta! Dar m-am albit tot la fata si am tipat foarte rauhappy

6 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

E tare intr-un fel dar si te sperii...deci iti zic nu te juca o sa iti fie frica.big grin

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Scary laughing

| VirusS97 a răspuns:

Mie nu mi-a placut sad

| Eu_3289 explică:

Mda...horror eu m-am speriat rau.Si acum imi e frica

| DoarCipone a răspuns:

Geniallaughing)

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Sunt cele mai tari unele te sperie si unele nu adica scary maze 1 e cel mai prost