| Cristi1997 a întrebat:

Au aparut cerintele fifa 12 si eu am 1gb ram si la cerinte nu stiu daca is minime sau recomandate spune ca trebuie 2 gb ram ce ziceti imi mere am placa ati radeon hd 4350 1gb si procesor intel dual core 2, 4 ghz? pls a

1 răspuns:
| razvan1234567898 a răspuns:

Sistem de operare: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel core 2 Duo sau echivalentul de la AMD. (@ 2, 4 GHZ)
Memorie: 2 GB RAM
Placa video: cu suport pentru DirectX 9.0 sau mai mare, Shader Model 3.0 sau mai mare si cu minim 256 MB RAM (minim Ati Radeon 2900 sau GeForce 8800) acestea sunt minime