| alynut12345 a întrebat:

cand intru in cs si dau la cautare servere nu imi mai apar serverele. de ce? cine ma ajuta ii dau fundita!

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Iti merge netu prost laughing big grin. (asa e si la mine)

| AntonyoBoss a răspuns:

Pai mai bine in loc sa cauti la servere scrii pe google servere cs1.6 si dai la prima, acolo este multe servere si iti alegi tu unu si dai copy la server dupa aia intri in counter si dai la consola (tasta ~ de sub esc) si scrii la consola connect dupa aia apesi space si dai paste la server dupa aia dai connect si te conectezi la server.Bafta funda?