| vladut9312 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati daca am:
Procesor:Intel(R) Pentium (R) Dual CPU E2140 @1. 60GHz(2 CPUs), ~1. 6GHz
Ram:2048 MB Ram
DirectX 11
Windows 7 32-bit
Am mai jucat:Total overdose, Minecraft, Metin2, 4story, Need For Speed Carbon si Most Wanted, Cs 1.6, Sword and Sandals III, Fifa 07; 08; 09, Gta San Andreas si Vice City

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Alege de aici -> 100 DE JOCURI USOARE PENTRU PROCESOR 1-1, 5 GHZ, 512 MB - 1GB DE RAM SI VIDEO CARD 128 MB INTEGRAT/DEDICAT - http://tny.cz/651f58ca

| SonicAndrei a răspuns:

Încearcă „The First Templar", „Gothic 3", „NFS World", „Battlefield 3", „Crysis 3"...

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ai un calculator destul de bun (Adica poti juca jocuri decente). Daca ne-ai spune si placa video, ar ajuta, dar as putea sa 'ghicesc' ce placa ai.
Poti juca absolut orice joc mai vechi de 2011! Poti juca Cod6, CoD:BlackOps, Burnout, LiveForSpeed, DiRT 2, 3, TDU, TDU 2, Mortal Kombat9, NFS World, poate GTAIV... de toate!
Succes happy

| vladut9312 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Via Chrome 9 HC IGP Family WDDM placa vide, da-mi id-ul tau prin mesaj