| vladut9312 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati daca am:

Procesor:Intel(R) Pentium (R) Dual CPU E2140 @1. 60GHz(2 CPUs), ~1. 6GHz

Ram:2048 MB Ram

DirectX 11

Windows 7 32-bit

placa video VIA Chrome9 HC IGP Family WDDM 178 mb

Am mai jucat:Total overdose, Minecraft, Metin2, 4story, Need For Speed Carbon si Most Wanted, Cs 1.6, Sword and Sandals III, Fifa 07; 08; 09, Gta San Andreas si Vice City

Răspuns Câştigător
| SnoopDog19 a răspuns:

Pai joaca:dead rising o sa iti mearga cu putin lag., sacred, hitman, street fighter Iv sau X, test drive ultimed...si cam atat din ce stiu eu big grin. Funda?