| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe urmatoarea configuratie:placa video ati hd 6670 1gb ddr5, 4 gb ram,procesor Intel dual core 2, 4 ghz! si mai vreau sa tiu ce are in plus placa mea video daca e ddr5? PLs

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Are latime de banda in plus. Pe scurt, e mai rapida decit daca ar fi avut DDR3. In principiu poti sa rulezi cam orice joc pe sistemul asta, chiar daca unele vor mai schiopata iar de-alde CoD Ghosts nu o sa vrea deloc pe motiv de prea putin ram.