| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe urmatoarea configuratie:placa video ati hd 6670 1gb ddr5, 4 gb ram, procesor Intel dual core 2, 4 ghz! si mai vreau sa tiu ce are in plus placa mea video daca e ddr5? PLs funda(ma intereseaza jocuri noi precum bft 4, nfs rivals, call of duty etc...nu vreau sa le joc la rezolutii si detalii maxime ci vreau sa le joc in conditii decente)

1 răspuns:
| xcRs a răspuns:

Salut! intra aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri alege jocul care il vrei si vezi daca iti merge