| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe urmatoarea configuratie:placa video ati hd 6670 1gb ddr5, 4 gb ram, procesor Intel dual core 2, 4 ghz! si mai vreau sa tiu ce are in plus placa mea video daca e ddr5? PLs funda(ma intereseaza jocuri noi precum bft 4, nfs rivals, call of duty etc...nu vreau sa le joc la rezolutii si detalii maxime ci vreau sa le joc in conditii decente)!

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Placa video ruleaza cele mai noi jocuri, o am eu, dar nu vor merge fiindca ai un procesor slab

| timeOUT a răspuns:

Fifa 2013, sau 14. , incearca, vezi cum merge si daca ii place.