| Cristi1997 a întrebat:

Ce parere aveti dc fifa 13 pe o placa video hd 6670 1gb ddr5 pe care mi-a mers gta 4 la rez max la high, moh 2012 la fel merge la unele faze putin sacadat tine dureaza vreo 5 10 sec pana isi revine pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gheorghe_Alexandru_1997 a răspuns:

Daca jocurile sunt creck-uite s-ar putea sa mai aiba unele buguri. Daca sunt originale, incearca sa vezi de ramul tau : ti-as recomanda 8GB ram 1600 Mhz.In rest calculatorul tau rupe.Vezi si ce procese mai ai deschise.Sursa ta trebuie sa fie de cel putin 650 W. Funda? happy