| Cristi1997 a întrebat:

Ce parere aveti o sa-mi mearga battlefield 4 pe urmatoarea configuratie:procesor Intel dual core 2, 4 ghz, 3 gb ram si placa video ati radeon 6670 1gb ddr5? Vreau sa precizez ca mi-a mers battlefield 3 la 1440x1050 la ultra cu sync off! Deci ce parere aveti dau funda pls!

Răspuns Câştigător
| Raulikaaa a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield%204 uitate aici eu cred ca o sa-ti mearga la setari mai medii in spre mici!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai oameni buni, aveti un stil tare incomod ca sa-l numesc asa. Iti va merge orice joc pana in 2015 presupun ( ma refer la pornit si jucat in sine ) dar nu la frame-uri mari si nu pe rezolutii HD + detalii High -Ultra.