| Cristi1997 a întrebat:

Ce parere aveti o sa-mi mearga battlefield 4 pe urmatoarea configuratie:procesor Intel dual core 2, 4 ghz, 3 gb ram si placa video ati radeon 6670 1gb ddr5? Vreau sa precizez ca mi-a mers battlefield 3 la 1440x1050 la ultra cu sync off! Deci ce parere aveti dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va merge intre low-medium cu putin noroc poate si la medium-high cu putin lag! Funda?

| Deriol a răspuns:

Daca intr-adevar ti-a mers Battlefield 3 dupa cum ai spus cred ca ti-ar merge si battlefield 4, dar asteapta sa apara ca apare pe 1 Noiembrie.

| cristi981998 a răspuns:

Salut.Da iti merge. Sper ca te am ajutat. big grin Funda-?