| vladut9312 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cateva jocuri (ma intereseaza doar numele)?
Am Windows 7 Ultimate 32-bit
2 GB RAM
procesor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2140 de 1.60 GHz
Placa video VIA Chrome9

Pana acum m-am jucat jocurile:Gta 3, Gta VC, Gta San Andreas, Need For Speed Most Wanted si Carbon, Fifa 2007, 2008 si 2009, Hitman 2, Cs 1.6, Metin2, Guilty Gear X2, Total Overdose, Hard Truck 18 Wheels Of Steel, Manhunt, Pro Beach Soccer si Tomb Raider Anniversary.

Vreau multe jocuri!
Cine da jocuri multe si misto dau 50 funde!

4 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Magic Efect 3, Aion, wow needforspeed world. Funda?

| vladut9312 explică (pentru Drack550):

Da mai multe jocuri!

| Drack550 a răspuns:

Http://www.mmofront.com/new-mmorpg ui aici cate jocuri vrie is toate aparute in 2012.Vezi ce iti emrge in functie de ce ai. Funda te rog.

| vladut9312 explică (pentru Drack550):

Pai spune-mi tu!