| TheAssasin a întrebat:

Cum pot dezarhiva acest fisier? http://imageshack.us/a/img94/3222/33510127.png Mai demult am umblat si am facut o prostie :|;) am nevoie de ajutor. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Dai click dreapta si dai run la winrar deci deschizi fisierul cu winrar si dezarhivezi

| TheAssasin explică (pentru M1hai):

Daca fac asta...cum mai instalez si celelalte fis? Adica trebuie sa le selectez pe toate si sa dau extract here
Dar cu mie nu imi apare.

| M1hai a răspuns (pentru TheAssasin):

Man trebuie doar una de aiai sa o pornesti si ii dai sa extraga

| AnNoNiMuSs13 a răspuns:

Selecteaza tot si dai extract here.
Sper ca ti-am fost de folos