| Andreeas2011 a întrebat:

Sal tpu.De cateva zile jocul assassins creed revelation nu imi mai merge,apas pe el, imi arata cateceva de la uplay si dupa aia nimic, inainte imi intra in joc dar acum nu.Un mic ajutor va rog.

5 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Sigur ai bagat corect crackul?

| Andreeas2011 explică (pentru RockaruL):

Mia mers mai demult dar acum nu merge, nu e de la crack.

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu, dar nu am rezolvat-o, asa ca am reinstalat jocul. Asteapta totusi sa iti raspunda si alte persoana. Sper sa poti fi ajutat!

| Andreeas2011 explică (pentru TheoryOfHarmony):

Mi sa mai intamplat acest lucru la jocul Mirror's Edge si Prototype 2 dar nu stiu cum sau rezolvat de la sine cred nu stiu exact cum.

| TheoryOfHarmony a răspuns (pentru Andreeas2011):

Acum cateva zile am patit si eu acelasi lucru la Mirror's Edge. Se deschidea prima imagine cu setari, start game etc si nu mergea sa dau click pe nimic. Din pacate nici eu nu am gasit nici o rezolvare.