| Klerul a întrebat:

De curand mi-am cumparat o tableta si as vrea niste site-uri de unde pot downloada jocuri pentru ea!

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Tableta aia are un Magazin PLay (daca e pe android) sau un AppStore (daca are iOS). De acolo se downloadeaza aplicatiile.

| TheFanatic a răspuns:

Daca este cu android poti lua jocuri gratis sau cu bani de pe Google Play (ai aplicatia pe tableta) sau poti sa iei jocuri gratis pe cele cumparate de pe: www.apkmania.co.
Ca sa instalezi jocurile care le downloadezi de pe site ( o sa aiba format.apk, exemplu: gta vice city.apk ) connectezi tableta la calculator si te duci in android si dai copy paste la fisier acolo, dupa ce ai facut asta, deconnectezi tableta si te duci in fisierele tabletei (pe tableta) in android si dai click pe fisier si dai install.
Bafta!