| GasBoy a întrebat:

Sal TPU, de mult am incercat sa imi fac un cont pe PLAY4FREE-BATTLEFIELD-am comletat tot, am downloadat si apoi can vreau sa intru imi scrie"We don't recognize that email or password"si nu merge sa intru in cont. vreo soloutie? plz dau funda rapid! 1

Răspuns Câştigător
| VαηAtoŕDєFuηDitE a răspuns:

Trebuie sa cauti in mailuri mesajul de la ei si acolo trebuie sa apesi pe un link care iti va verifica adresa.Succes!

| GasBoy explică (pentru VαηAtoŕDєFuηDitE):

mi-am descarcat jocul de pe site apoi cand vreau sa dau play now imi apare ceva care se incarca si apoi se inchide neintamplanduse nimiccrying((((

2 răspunsuri:
| VαηAtoŕDєFuηDitE a răspuns:

Nu stiu despre ce este vorba dar cred ca nu ai placa video destul de performanta...