| Tarcatu a întrebat:

Sal TPU.Deci am o intrebare legata de Counter-Strike.Pana acum am jucat pe modul OpenGL, dupa ce mi-am reinstalat windowsul nu mai mergea si dadea o eroare de genu video not specified is not suported sau ceva de genu nu mai tin minte.Si vreau sa imi dati un site cu driverul placi video:NVIDIA GeForce FX 5500 (am windows XP).Dau funda. Vreau sa fie bun driverul ca am mai patit sa nu fie cel bun.

2 răspunsuri:
| Drrey_Ann_1999 a răspuns:

E foarte greu sa cauti nu?

| Tarcatu explică (pentru Drrey_Ann_1999):

Poate nu-l gasesc cel bun si vreau sa raspunda cineva care stie driverul bun