| Ace77 a întrebat:

Eu joc LoL, si as vrea sa cumpar unul din urmatorii campioni Renekton sau Jarvan 4! Si nu stiu pe care sa aleg, am auzit ca Renekton e un toper foarte bun si Jarvan un jungler foarte bun! Si as vrea sa stiu de la cunascatori cine e mai bun in team fight, cine ajuta mai mult tinand cont ca eu joc multe rankeduri si am cam 400 winuri si stiu juca bine, asa ca nu imi pasa daca unul e mai greu si celalat mai usor as vrea sa stiu care e mai bun si ajuta echipa sa castige! FUNDA la raspunsul care ma convinge de ce unul din ei chiar merita! A da de asemenea caut echipa RANKED, am 400+ winuri, 16 ani,joc orice in afara de ADC, numele de invocator BlueRaven77, skype il dau doar dupa un meci!

Răspuns Câştigător
| MrOvy a răspuns:

De stiut : Fiecare Champion e OP si poate sa duce echipa catre victorie daca e jucat bine si actioneaza la momentul potrivit.
dintre acesti 2 Championi parerea mea este ca amandoi sunt foarte buni, insa J4 e putin mai bun.
De ce? :
-Este foarte rapid datorita skilurilor Q+E
-Are si DMG destul de bun
-Si ultimata, care il face foarte tactic si OP in teamfight, ultimata poate fi folosita in combinatie cu alte ultimate-uri : (Oriana, Malpite, Annie, Fiddlesticks, Lux, Etc)
Renekton e de asemenea bun, este un Tank destul de agil insa pararea mea este ca nu poate fi asa bun ca J4 pentru ca este putin cam lent, dar totusi daca e putin feedat si farmat poate sa reziste bine si sa care echipa si el.
Decizie finala, parerea mea, este Jarvan4.

Sper ca ti-am fost de folos!
Sarbatori fericite!

| Ace77 explică (pentru MrOvy):

Multumesc! Sa ai niste sarbatori super!big grin

1 răspuns: