| CaroliFlorin a întrebat:

Sal TPU. In metin2ro: vreau de exemplu sa pun o piatra pe o armura sau pe o arma si sa reuseasca. Cum fac? Si vreau si acelasi lucru si la fierar (nu vreau sa upgradez cu bless cu din astea, vreau normal dar sa si reuseasca 100%).

2 răspunsuri:
| alexaly11 a răspuns:

Frate. veste proasta. e IMPOSIBIL totul consta in norocul pe care il are caracterul tau. pentru a avea mai mult noroc du-te la batrana si dai pe ceva de genu' "Am auzit ca sunteti clarvazatoare" si iti cumperi vraja aia si te echipezi cu ea si ai cu 10% mai mult noroc si bafta in upgwinking

| Bl4kAng3l a răspuns:

Cand plusezi arma astepti ca sa dea fierarul in fier
ai vazut c ae misca din cand in cand.Succes