| Alexa412 a întrebat:

In The Sims 3 Pets avem 2 caini 1 cal si 1 pisica dar a venit o masina si animalele mele au intrat si au disparut... eXISTA O LIMITA DE ANIMALE? Sau ce ca nu inteleg de ce mi lea luat.Si inca trei intrebari.In The Sims 3 Seasons sunt animale? Si cum fac sa am si The Sims 3 Seasons dar si The sims 3 pets? Si imi puteti explica cum fac The sims 3 seasons?

1 răspuns:
| Diana006 a răspuns:

Pai, ti-au luat animalele pentru ca poate nu ai avut suficienta grija de ele si daca ai The Sims 3 Pets o sa ai mereu animale.