| aladeieri a întrebat:

joc Metin2 Arena si caut disperat Picioare de paianjen,am gasit 2, 3 paianjen soldat pe langa Oaza(desert) dupa ce i-am omorat nu a mai aparut, as vrea sa stiu unde gasesc mai multi ca stiti cum e esueaza mult Multumesc funda+vot.

1 răspuns:
| Al3xInHo a răspuns:

Fa-ti un cont nou si pe la lv 30 40 te duci si incerci atunci sigur o sa mearga si nu la oaza pe la inceput merrgi in fata cam pe la jumatea drumului pana la v1 te duci in dreapta sau stanga si gasesti multi