| DrunkiBoy a întrebat:

Sal TPU m-am apucat de un 4story privat.Bine nu asta e problemalaughing. Unu a vrut sa ma bage intr-o breasla eu n-am fost atent si am apasat da.Ma pus sef si dupa a iesit.Am bagat si eu pe cineva si vreau sa-l pun sef sa ies din breasla da u stiu cumcrying. Va rog spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac?crying

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Intra la breasla apoi click la membri dublu click pe membrul pe care vrei sai ridici rangul si asta e. asa era sistemul cand jucam eu daca la schimbat asta e. SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR.BAFTA!

| DrunkiBoy explică:

Pai da dar e rpivat ii zice 4story eg

| DrunkiBoy explică (pentru DrunkiBoy):

Ii zice 4 story eg

| DrunkiBoy explică:

Este 4 story eg