| vladut9312 a întrebat:

Sal TPU!
M-ar interesa sa-mi spuneti ce jocuri pot juca cu:
Windows 7 Ultimate 32-bit
procesor Intel Pentium Dual CPU 1, 6 ghz
2048mb ram
Directx 11
placa video VIA Chrome9

Mentionez ca am mai jucat:SRS; Mount and Blade with fire and sword(dar imi merge in reluare si se vede ciudat); Hard Truck 18 Wheels Of Steel; Cs 1.6; FIFA 07, 08; Manhunt 1, 2; Need For Speed Most Wanted, Carbon, Ford Racing 3 si UEFA EURO 2008(imi mergea in reluare)

Răspuns Câştigător
| Dionysus207 a răspuns:

Need for Speed World, Assassin's Creed (toata seria de 5 jocuri), The Elder Scrolls V : Skyrim, Serious Sam 3, Bulletstorm, The Sims Medieval, Grand Theft Auto IV (si cu Episodes of Liberty City), Hitman Blood Money, Hitman Absolution, Resident Evil 5 (si 6), Overlord II, League of Legends (Online), Heroes of Might and Magic VI (si V pentru ca sunt asemanatoare), Dawn of War, Max Payne 3, Sleeping Dogs, Cs Global Offensive. Momentan nu mai stiu nici unul...

| vladut9312 explică (pentru Dionysus207):

Imi poti da id-ul tau de mess?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce cerinte au jocurile si ce setari lasi u la ele daca le muti toate pw low pot sa iti mearga si unele mai noi dar ca sa fi sigu vezi ca exista programe care iti pot arata daca o sa mearga bine sua nu jocul pe calc tau