| ciprian222 a întrebat:

Sal TPU mi-am instalat GTA San Andreas(de pe CD) odata si pe la 80% mi-a aratat o eroare,mi s-a sters D din my computer(dupa un restart s-o facut la loc),dar PC-u mi-a mers rau,l-am dus sa re-instaleze Windowsu,acum merge bine, dar oare imi merge sa fac si GTA San Andreas(vreau fara eroare)

Inainte nu-mi mergea SAMP, oare acum merge?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Ce scria la eroarea aia? Dar depinde si ce placa video ai. Daca vrei sa stii daca-ti merge, scrie numele jocului in dreapta lui "1" aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

| ciprian222 explică (pentru ThEEmperoR):

La site-u tau imi spunea cam la mijloc intre minim si recomandat si mai jos pass la toate

| ThEEmperoR a răspuns (pentru ciprian222):

Iti va merge daca este in mijloc. Este bine. Sa-mi spui daca iti da o eroare.

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

N-ai pentru ce, si sa stii ca site-ul este de incredere si are 100.000 like pe facebook. Funda?

| ciprian222 explică (pentru ThEEmperoR):

Pai vad ca doar tu raspunzi repede decat alalalt, deci asteapta putin sa vad daca merge de pe site, daca nu de pe CD, daca merge funda