| R1plax a întrebat:

Sal TPU numai suport de 2 zile ma chinui sa inregistrez:
MSVCR100.dll si nu merge am incercat
cu dll fixer na mers am incercat cu regsvr32 msvcr100.dll na mers.
am incercat in run am incercat in comand promt cu run as administrator na mers
imi zice intruna.
The module msvcr100.dll may not compatible with version of windows that you re running.
Check if the module is compatible with an x86 32 bit or 64 bit version of regsvr32.exe

Si mai imi da si eroarea asta cateodata.
regsvr32 the module was loaded but the entry-point dllregisterserver was not found
VA ROG FRUMOS DAU FUNDA SI TOT CE VRETI VA ROG MULLT ...

1 răspuns:
| GamerVlad a răspuns:

Trebuie sa pui varianta pentru Sistemul tau de operare adica 32 sau 64 (mai sigur tu ai 64 biti si ai download-at versiunea de 32)