| Zsoolt_Dobai_1997 a întrebat:

Sal TPU puteti va rog sa imi dat niste idei de jocuri ce merita jucate? fara din alea de tip racing

7 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Battlefield3,Call of duty(toata seria), Company of Heroes, Sniper Elite v2, Binary Domain.Cred ca le stii, daca nu le-ai jucat spor la joc

| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea:

-The Lord Of The Rings Conquest
-Call Of Duty 4
-F.E.A.R 3
-Far Cry 2
-Mass Effect 2
-Battlefield Bad Company 2
-Prototype
-PES 2012
-Assassins Creed
-NBA 2K11
-Mafia 2
-Saints Row The Third
-The GodFather 2

Bafta!

| IasMin1 a răspuns:

Lege of legends, just cause, Hamilton's Great Adventure, pes 11, 12, fifa 12, wee 12, barnyard e jocul copilariei mele

| seedwow16 a răspuns:

Metin2earth si metin2mijagi meritaa intr-adevar jucat incearcale si nu o sa regreti si te rog punema raspuns castigator

| Auras95 a răspuns:

Emerald MU, Metin2RO..., League Of Legendswinking

| EchipaGuessWho a răspuns:

Eu iti recomand metin2 TIM sau Final Longju2. De preferinta Final longju2 e un metin dar faci lv 70 intr-o ora.

| altorex a răspuns:

Emerald MU, Metin 2 care vrei tu dintre ele te sfatuiesc lunaris daca incerci