| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, stie cineva jocuri pentru PC multiplayer mai vechi de 2010 perfect de jucat cu prietenii pe skype? in afara de CS, metin2, LOL, WOW si alte din astea. vreau ceva sa ma distrez cu ei, poate fii si shooter dar nu strategie MS MULT

2 răspunsuri:
| deyutz95 a răspuns:

Samp(San Andreas Multi Player)eu am sv de samp dai add la dey_andrey95 sa iti dau ip. dati toti add care vor sa oace samp.
este un joc ce se desfasoara ca in viata reala iti cumperi o casa sau stai in chirie poti sa iti cumperi masina personala si un bizz(afacere, gen benzinarie,magazin de arme etc)
poti face parte din mai multe factiuni printre care Police departament,National Guard,FBI (aceastea sunt departamente de politie)poti fi Taximetrist, reporter, medic, sau poti face parte dintr-o factiune ce se ocupa de curse, sau cele mai tari gangurile si mafiile care se bat pentru teritorii

| dumitru_8190 a răspuns:

Need for speed world, tanki online