| marinel01 a întrebat:

Sal TPU.Stie cineva un joc cu naruto ca naruto naiteki kensei dar sa nu fie online sa te misti tu singur.

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Naruto shippuden 5

| marinel01 explică (pentru XxXFBIXxX):

Da-mi site-ul de unde pot sa il iau ca l-am cautat pe google si imi da naruto shippunden ultimate ninja 5.Asta e?

| XxXFBIXxX a răspuns (pentru marinel01):

Da ala e happy

| marinel01 explică (pentru XxXFBIXxX):

Imi merge greu jocul.de ce? trebuie sa imi schimb widowsul am windos xp

| XxXFBIXxX a răspuns (pentru marinel01):

Pai iti merge greu ori ca ai calculatorul slabut ori incearca sa setezi grafica minima nu stiu ce sa zic mie imi mergea perfect da am si windows 8