| xWhiteTigerx a întrebat:

Sal TPU. stiu ca e o intrebare care a mai fost pusa, dar cum scap de lag la metin,, mi se misca in reluare si vreau sa intru la ox cu 2 conturi ca un prieten dea-l meu a intrat cu 2 conturi si are PC de 2 ori mai praf ca al meu,,, si ma scoate mereu din metin la ox, daca stiti voi vreau program vreun remediu ceva plzz ajutati-ma,, ca incepe ox!

5 răspunsuri:
| Said16 a răspuns:

Nu ai placa video buna.
degeaba ai tu procesor etc daca placa nu te tine

| xWhiteTigerx explică (pentru Said16):

Frate joci metin?,, ce placa ai tu?

| Said16 a răspuns (pentru xWhiteTigerx):

Joc metin
pc u e mai vechi
placa de 512.
dar n-am probleme cu el happy

| ElectrickFunny a răspuns:

Daca nici metinul nu te tine apai iti poti da foc la PC.

| xWhiteTigerx explică (pentru ElectrickFunny):

PL,m la metinele alealalte nu-mi face asa numai la asta bagamias ceva in el,,, am 4GBram, placa video de 1GB procesor2, 2,, pl, m cum sa nu mearga metinu,, metinu cere 512 rami,,,,, si ce pl, m mai cere el